Oferta

Najnowsze i sprawdzone rozwiązania

Dzięki uczestnictwu w programie From Field to Energy możemy zaoferować Państwu najnowsze i sprawdzone rozwiązania z dziedziny energii oraz fotowoltaiki. Stała współpraca z dostawcą materiałów fotowoltaicznych, GBC Solino gwarantuje komponenty najwyższej jakości oraz reasekurację instalacji. 

Fotowoltaika

Przekształć swój dom, firmę lub gospodarstwo w bezrachunkowy, ekologiczny i nowoczesny obiekt. Oferujemy kompleksową obsługę fotowoltaiczną. Zaczynając od darmowej wizji lokalnej, przez wyszukanie dofinansowań, aż po montaż i uruchomienie instalacji. Nasze produkty fotowoltaiczne są wyposażone w najnowsze systemy monitorowania oraz najbardziej zaawansowane mikroinwertery. Zabrudzenia lub zacienienie to nie przeszkoda w najbardziej wydajnym funkcjonowaniu Twoich paneli słonecznych. 

Umów się na bezpłatną konsultację.

Pompy ciepła

Wybierając naszą pompę zyskujesz trwałość i niezawodność. Szereg innowacyjnych rozwiązań sprawia, że pompy ciepła zyskują jedną z najwyższych sprawności na rynku. 

  • Podgrzewanie wody do 62ºC
  • Wykorzystanie powietrza do ogrzewania
  • Wysoka wydajność
  • Praca do -25ºC
  • Parownik o powiększonej powierzchni
  • Wysoka moc grzewcza
  • Ograniczenie pracy dodatkowego źródła ciepła

 

Skontaktuj się z nami, dobierzemy optymalną pompę ciepła do Twoich potrzeb.

Niskoemisyjne kotły grzewcze

Oferowany przez nas kocioł grzewczy CO został zaprojektowany w celu zwiększenia efektywności produkcji ciepła. Umożliwia spalanie 3 rodzajów paliw stałych. Posiada funkcję automatycznego rozpalania oraz dozowania paliwa. Wyposażony w podajnik. Jest to innowacyjna technologia opracowana w międzynarodowej współpracy przez firmę Serigstad.

Przystosowany do spalania 3 rodzajów paliw takich jak pellet, ekogroszek z węgla kamiennego i brunatnego.

Produkt został nagrodzony złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Produkcja biowęgla

Naszym celem jest popularyzacja wykorzystania lokalnych zasobów biomasy (tzn. siana, słomy, drobnych witek i gałęzi, kory, trocin, liści itp.) do działań na rzecz redukcji tzw. „niskiej emisji”. Zakłada on wypracowanie lokalnego systemu przekształcenia ich w opał alternatywny do obecnie powszechnie użytkowanych paliw kopalnych. Skierowany jest on do osób fizycznych, lokalnych podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych oraz organizacji pozarządowych, poszukujących sposobów na ograniczenie zjawiska „ubóstwa energetycznego” oraz lokalny rozwój gospodarczy.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności
Powered by Kubala Projects

Polska Fotowoltaika i Energia Sp. z o.o.

ul. Kantorowicka 125, 31-763 Kraków
NIP: 6783186098

Godziny pracy BOK

Poniedziałek – Piątek
7:00 – 16:00

Kontakt

+48 723 632 532
biuro@pfie.pl